Protez Tırnak Eğitimi​

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı 190 Saatlik Seviye 3 Protez Tırnak Kursu ile Manikürist Olun!

Protez tırnak eğitimi son yılların en trend eğitimlerinden biridir. Kısa sürede kariyer edinmek ve yüksek kazanç sağlamak istiyorsanız seçebileceğiniz en iyi meslek dallarındandır. Protez tırnak eğitimi 190 saat sürmekte ve ilk gün teori, materyal bilgisi ve aşamaları, ikinci gün; şablon üzerinde tırnak uzatma teknikleri öğrenilmektedir. Protez tırnak eğitiminin üçüncü günü ise canlı model/modeller üzerinde baştan sonra protez tırnak uygulaması yapılmaktadır.

Akademi Royal bünyesinde protez tırnak eğitimi aldıktan sonra; özel çalışabilmenin yanı sıra yurtiçi ve yurtdışında da iş kolay iş imkanı bulabilir hayalinizdeki kariyere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Kısaca bu işlemden bahsedecek olursak: Protez tırnak kendi tırnağının üzerine uygulanan tırnak uzantılarıdır. Protez tırnak, asıl tırnağın üzerine bir takım koruyucu ürünler kullanıldıktan sonra uygulanır. Yapılan doğru işlemle çok kullanılışlı bir uygulama olup tırnak uzatamayan, tırnak yeme alışkanlığı olan, tırnak hastalıkların giderilmesi için yapılan bu uygulama, rahatlık ile bakımlı ve güzel görünen tırnaklara sahip olunmasını sağlar.

Yüksek gelir potansiyeli olan bu branşta, profesyonel şekilde yerinizi almak için akademi royal eğitim kurumlarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

0 / 2
0 / 3
0 / 4
BAŞARIYA GİDEN YOL TUTKULU OLMAKTAN GEÇER.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Eğitim Danışmanlarımızdan ücretsiz destek almak için;

Akademi Royal Ankara

📞+90 (312) 219 13 59
📞+90 (538) 569 06 06

VIA TOWER – Beştepe Mah. Nergiz Sk. No: 7/A Kat: 21 İç Kapı No: 50 Yenimahalle/ANKARA

contact-section