Kalıcı Makyaj Eğitimi

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı 102 Saatlik Seviye 3 Kalıcı Makyaj Kursu ile Kalıcı Makyaj Uzmanı Olun!

Kalıcı makyaj uzmanlığı eğitimi; Temel bilgiler, renk bilgisi, tasarım ve pratik başlıkları altında 4 aşamadan toplam 102 saatten oluşur. Kursta kullanılan tüm ürünler özeldir. Yüksek maddi getirisinin yanı sıra gelişime açık severek yaptığınız takdirde çok kısa sürede ün yapabilir, MEB onaylı sertifikalı kalıcı makyaj eğitimi alıp profesyonel bir makyaj uygulayıcısı olabilirsiniz.

Kalıcı makyaj uzmanı uygulamaya gelen danışanın işlem yapacağı uygulama bölgesine göre (kaş,göz,dudak) seçeceği doğal pigmentler ve kişiye tek kullanımlık steril iğneler ile pigmenti deri altına zerk etme işlemidir.

Uzman kişinin; yüz anatomisi, cilt analizi ve pigment bilgisine sahip olması gerekmektedir.

Sertifika öğretim programı sürecinde bireylerin tamamladığı eğitimin tümü ve kazandıkları yeterlilikler belgelendirilir. Öğretim programının sonunda mesleğin yeterliliklerini kazanan bireylerin aldığı belgeler mevzuat doğrultusunda sertifikada değerlendirilir. Mesleğin seviyesine ve yeterliliklerine sahip olan bireyler sertifika almaya hak kazanır ve ilgili iş yerlerinde çalışabilirler.

Akademi royal eğitim kurumlarından aldığınız kalıcı makyaj uzmanlığı eğitiminden sonra; güzellik salonları ve merkezlerinde, Estetik birimlerinde, Serbest çalışmalarda, Kliniklerde, Kamu kurum ve kuruluşları içerisindeki güzellik salonları vb. yerlerde çalışabilirler.

0 / 2
0 / 3
0 / 4
BAŞARIYA GİDEN YOL TUTKULU OLMAKTAN GEÇER.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Eğitim Danışmanlarımızdan ücretsiz destek almak için;

Akademi Royal Ankara

📞+90 (312) 219 13 59
📞+90 (538) 569 06 06

VIA TOWER – Beştepe Mah. Nergiz Sk. No: 7/A Kat: 21 İç Kapı No: 50 Yenimahalle/ANKARA

contact-section