BB Glow Kalıcı Fondöten Eğitimi

Katılım Sertifikalı Profesyonel Eğitim İle Meslek Sahibi Olun!

BB Glow eğitimi 1 (bir) gün sürmektedir. Eğitim sonrası kişiler cildi ve vücudu analiz ederek ihtiyacı olan bakıma; uygun araç ve gereci seçen ve etkin bir biçimde kullanarak cilt ve vücut bakımlarını belirli bir süre içinde tek başına uygulama bilgi ve becerisine sahip bir şekilde tamamlamış olurlar.

Ciltte meydana gelen çeşitli sorunlara etkili çözümler getiren birçok yenilikçi yöntem vardır. Bu yöntemlerden biri olan ve kalıcı fondöten uygulaması olarak da bilinen BB Glow;, cilt için çeşitli vitamin, mineral ve bitki özleri içeren serumlar kullanılarak yapılan cilt bakımı ve medikal estetik uygulamalarından biridir. BB glow uygulaması kalıcı makyaj kategorisinde değildir. Özel bitkisel serumlar aracılığıyla ciltteki estetik sorunları ortadan kaldırmayı amaçlayan bu işlem hem erkeklerde hem de kadınlarda güvenle tercih edilir.

Cilt; uygulanan serumlarla birlikte kolajen üretimini arttırır. Kolajen ve elastin üretiminin artması ile cilt tonu eşitlenir, hücreler yenilenir, cilt sıkılaşır, akne izleri ve leke görünümünde azalma sağlanır, kırışıklıklar azalır, pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm elde edilir.

Doğal bir görünüm için etkili sonuçlar yaratan BB Glow uygulaması sırasında kullanılan serumlar ile ciltte bulunan serbest radikaller nötralize edilir. Ciltteki melanin UV ışınlarına maruz kalmadan azaltılır. Bu işlemde her cilt tipi için 3 farklı serum bulunmasına karşın farklı cilt tonları için kombinleme yöntemi sayesinde çeşitli alternatif renkler yaratılabilir. Kişinin cilt tipine uygun olarak seçilen serum, dermapen ile cilde uygulanır. BB glow; yaklaşık 40 dakikada uygulanan acısız bir işlemdir. Genellikle 10 gün aralıklarla, 3 seans uygulanır. Kalıcılığı ortalama 4 ay ile 1 yıl arasında değişmektedir.

En önemli etkileri ise şu şekildedir;

Kullanılan mikro iğneler sayesinde ciltteki kırışıklıkları azaltır
Cilt rengini eşitler
Göz çevresinde oluşan morlukların görünümünü azaltır
Foto yaşlanmadan kaynaklanan çil ve lekelerin görünümünü hafifletir
Cildin yenilenmesi ve elastikiyetin yapılandırılmasını sağlar
Yara ve sivilce izlerini azaltır
Yoğun bir nemlendirme sağlar.

0 / 2
0 / 3
0 / 4
BAŞARIYA GİDEN YOL TUTKULU OLMAKTAN GEÇER.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Eğitim Danışmanlarımızdan ücretsiz destek almak için;

Akademi Royal Ankara

📞+90 (312) 219 13 59
📞+90 (538) 569 06 06

VIA TOWER – Beştepe Mah. Nergiz Sk. No: 7/A Kat: 21 İç Kapı No: 50 Yenimahalle/ANKARA

contact-section